DGI Sydvest Skydning og DGI Sønderjylland Skydning
Tilmeld dig det ugentlige nyhedsbrev fra DGI Sydvest Skydning og DGI Sønderjylland Skydning

Tilmeld dig vores nyhedsbrev hos DGI

Kontakt
DGI Sydvest Skydning
og
DGI Sønderjylland Skydning

Aktivitetsudvalget i DGI Sydvest Skydning
 
  • Formand - Preben D. Hermansen
Mail: Pdh0816@gmail.com
Telefon: 21242433
  • Udvalgsmedlem - Leo B. Madsen
​Mail: L.bergholt@bbsyd.dk
​Telefon: 23461215
  • Udvalgsmedlem - Ingrid Hauge
​​Mail: Ingridhauge099@gmail.com
​Telefon: 21466059
  • Udvalgsmedlem - Emma Thyssen
​Mail: Emmathyssen@gmail.com
​Telefon: 28187812
  • KAP - Hans Johnsen
Mail: Dhj@oncable.dk
Telefon: 51602755
  • ​Foreningsoversigt - Sydvest




Aktivitetsudvalget i DGI Sønderjylland Skydning
  • Udvalgsformand - Finn H.O. Andersen
​Mail: Fhoa@stofanet.dk
Telefon: 20274213
  • ​Udvalgsmedlem - Herbert Larsen
​Mail: Herbert@skyttemail.dk
Telefon: 24812991
 
  • KAP - Preben D. Hermansen
Mail: Pdh0816@gmail.com
Telefon: 21242433
  • Foreningsoversigt - Sønderjylland



Administration
  • Konsulent - Mette Rosenlund
Mail: mette.rosenlund@dgi.dk
Telefon. 79404466
  • Koordinator - Leif Christiansen
​Mail: Leif.christiansen@dgi.dk
Telefon: 79404457
  • DGI Sydvest
Adresse: Degnevej 16c, 6705 Esbjerg Ø
Mail: Sydvest@dgi.dk
Telefon: 79404450
  • DGI Sønderjylland
​Adresse: Kystvej 18, 6200 Aabenraa
​Mail: Soenderjylland@dgi.dk
​Telefon: 79404500



 
AKTIVITETSKALENDER - LOKAL

Vær OBS på at der kan forekomme udskydelser og aflysninger i disse coronatider!
Vi bestræber os på at kalenderen opdateres, så snart der sker en ændring.


 
For at se den aktuelle aktivitetskalender, skal du klikke på billedet - den opdateres løbende (excel-fil):


Seneste nyt

Nyhedsbrev - uge 47 23-11-2021
/getfile.aspx?f=99853
Nyhedsbrev - uge 46 17-11-2021
Nyhedsbrev - uge 45 10-11-2021
Nyhedsbrev - uge 44 04-11-2021